UCZESTNICTWO

Uczestnictwo

Uprzejmie informujemy Państwa, że w dniach 10 – 12 października 2019 r. w ośrodku „Rewita WDW Kościelisko” w Zakopanem - Kościelisku odbędzie się Seminarium Naukowo - Techniczne Zakopane – Jesień 2018 na temat:

OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA OBIEKTÓW BUDOWLANYCH

Zarząd Oddziału małopolskiego SITP, Komenda Wojewódzka PSP w Krakowie oraz Krakowska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT zapraszają na Seminarium Naukowo-Tehcznine. Jest to kontynuacja cyklicznych, wiosenno - jesiennych spotkań organizowanych w Zakopanem, przeznaczonych dla projektantów, architektów i osób nadzorujących procesy budowlane, rzeczoznawców budowlanych i do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, strażaków PSP, inspektorów ochrony przeciwpożarowej i innych osób zajmujących się na co dzień sprawami ochrony przeciwpożarowej budynków, jak również przedstawicieli firm i osób zainteresowanych tą problematyką. Do prelekcji zaproszono autorytety z dziedziny ochrony przeciwpożarowej.

W trakcie Seminarium spróbujemy odpowiedzieć na szereg pytań nurtujących nasze środowisko związanych z ochroną przeciwpożarową.

Jednocześnie informujemy, że w tym samym czasie i miejscu organizowane będzie szkolenie dla rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, w ramach samodzielnego podnoszenia kwalifikacji zawodowych zgodnie z art. 11j. ust. 7 ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1372).

Będzie nam niezmiernie miło, gdy Państwo wyrażą chęć uczestnictwa w Seminarium i zgłoszą się i zarejestrują poprzez stronę internetową www.seminarium.sitp.org.pl .

 Koszt udziału w Seminarium:

Uczestnik indywidualny:

  • 1.200,00 - Bez członkostwa SITP
  • 1.100,00 - Członek SITP*

Uczestnik biorący również udział w szkoleniu dla rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych:

  • 1.000,00 - Bez członkostwa SITP
  • 900,00 - Członek SITP*

*) uwzględnia się wyłącznie członkostwo SITP według stanu członków w dniu 31.12.2018 r.