O SEMINARIUM

Uprzejmie informujemy Państwa, że w dniach 10 – 12 października 2019 r. w ośrodku „Rewita WDW Kościelisko” w Zakopanem - Kościelisku odbędzie się Seminarium Naukowo - Techniczne Zakopane – Jesień 2019 na temat:

OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA OBIEKTÓW BUDOWLANYCH

Seminarium organizuje Zarząd Oddziału małopolskiego SITP, Komenda Wojewódzka PSP w Krakowie oraz Krakowska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT. Jest to kontynuacja cyklicznych, wiosenno - jesiennych spotkań organizowanych w Zakopanem, przeznaczonych dla projektantów, architektów i osób nadzorujących procesy budowlane, rzeczoznawców budowlanych i do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, strażaków PSP, inspektorów ochrony przeciwpożarowej i innych osób zajmujących się na co dzień sprawami ochrony przeciwpożarowej budynków, jak również przedstawicieli firm i osób zainteresowanych tą problematyką. Do prelekcji zaproszono autorytety z dziedziny ochrony przeciwpożarowej.

W trakcie Seminarium spróbujemy odpowiedzieć na szereg pytań nurtujących nasze środowisko związanych z ochroną przeciwpożarową.

Będzie nam niezmiernie miło, gdy Państwo wyrażą chęć uczestnictwa w Seminarium i zgłoszą się i zarejestrują poprzez stronę internetową www.seminarium.sitp.org.pl .

Informacje na temat organizacji seminarium można znaleźć na stronie internetowej www.sitpkrakow.pl

Na Seminarium zapraszają organizatorzy.